Villanyszerelo

Job Title: Villanyszerelo
Location: Szarvas, Hungary
Company: Corteva
Industry Sector: Agribusiness
Industry Type: Plant & Soil Sciences, Seed & Biotechnology
Career Type: Manufacturing/Production
Job Type: Full Time

Job Description:

Description

Munkakör célja:    A vetmagüzemi illetve a szántóföldi gépek, berendezések meghatározott idnkénti elektromos karbantartása, a hosszú távon kiváló minséget biztosító, folyamatos, üzemszer mködés biztosítása érdekében.

Szakterülete:    A vetmagüzemi illetve szántóföldi gépek, berendezések elektromos karbantartása, javítása eseti jelleggel, valamint tervezetten

Felelsség

  • Felels a vetmagüzem tulajdonában lév gépek, berendezések (fosztó-gépek, szállítószalagok, morzsológépek, hengerrosták, eltisztító-gépek, csávázó-gépek, szeparátorgépek, csomagoló-, palettázó-, és fóliázó-gép, emelgépek, cstörk stb.) rendszeres elektromos és vezérléstechnikai karbantartásának segítéséért, illetve ezek állagmegóvásáért, valamint az egyéb berendezések, pl. az öntözberendezések, fnyíró-gépek, valamint mhelyben lév gépek, szerszámok elektromos karbantartásáért.
  • Felels a betakarítás illetve a kondicionálás idszaka alatt a felmerül elektromos és vezérléstechnikai problémák sürgsségi sorrendben történ megszüntetéséért. Pl. Kábelszakadás, érzékel meghibásodás, kontakthiba, stb.
  • Munkáját köteles a karbantartási SOP-k alapján végezni, és az abban leírtakat betartani.
  • Minden munkaterületen köteles a Pioneer által megfogalmazott minségi és mennyiségi célokat követni, elvárásait teljesíteni.
  • A minségbiztosítási rendszer mködése során általa feltárt nemmegfelelségek azonnali jelentése a munkahelyi vezet felé.
  • A rábízott Pioneer tulajdonban lév eszközöket, értékeket védenie kell, az azokban feltárt hiányosságokról jelentési kötelezettsége áll fenn a munkáltató képviselje felé.

Qualifications

  • Képzettség    Villanyszereli végzettség.
  • Gyakorlat    2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vezeti engedély    Az üzem tulajdonában lév emelgépekre érvényes vezeti engedély.

To apply please click on APPLY TO THIS POSITION
Job Post Date: 05/07/22