MILLING OPERATOR


Apply to this position
Job Title: MILLING OPERATOR
Location: Europoort Rotterdam, International/Other

Company: Archer Daniels Midland Company (ADM)
Industry Sector: Agribusiness
Industry Type: Input Retail, Cooperative and Related Crop Services
Career Type: Operator/General Laborer
Job Type: Full Time

Job Description: Job Description

Het gaat om een gedeeltelijk zelfstandige functie waarbij je de mogelijkheid krijgt om je eigen werkzaamheden in te delen. Dagelijks word je door de Wachtchef aangestuurd en voer je met jouw mede-Operators diverse operationele taken uit. Jij kan namelijk installaties inschakelen en afstellen naar de vereiste procescondities, zorgt voor het bijregelen en uitschakelen bij storingen en wanneer nodig beindig je productieruns. Dagelijks ben jij de aangewezen persoon voor het uitvoeren van controlerondes, procescontroles en inspecties, interpreteren van en nemen van actie op alarmmeldingen. Jouw overige verantwoordelijkheden bestaan uit:
  • Registreren van productiegegevens in het wachtboek, in ontvangst nemen/overdragen van informatie bij wisseling van de wacht;
  • Signaleren van problematische of onveilige situaties en deze melden bij directe chef, vaststellen van de vermoedelijke oorzaak van storingen en treffen van beheersmaatregelen;
  • (De)monteren van installatiegedeeltes, inwendig schoonmaken van installaties, verwijderen van vastgelopen product, uitvoeren van kleine (nood)reparaties;
  • Toezicht houden op de uitvoering van werkzaamheden door derden (reparatie, onderhoud, schoonmaak);
  • Actieve deelname in ons Performance Excellence programma en andere projecten.


Jouw profielOndanks dat je gedeeltelijk zelfstandig gaat werken, ben je iemand die goed kan samenwerken en initiatief neemt op de momenten dat er actie ondernomen moet worden. Je bent ambitieus en bereid om door te groeien binnen ADM als bijvoorbeeld: Controleroom Operator, een leidinggevende positie of Senior Operator. Tijdens het werk is kennis van technische installaties en processen en kwaliteitsgericht en accuraat werken belangrijk. Verder:
  • Beschik je over een afgeronde Operator B opleiding of Vapro B/C;
  • Beschik je over kennis van interne procedures, werkvergunning en wet- en regelgeving;
  • Neem je pro actief deel aan veiligheids- en opleidingsprogramma's van ADM.
Jouw toekomstperspectiefWe zijn een erkend Top Employer in Nederland n Europa! Je mag van ons daarom ook verwachten dat we goed zijn voor onze medewerkers. Onze kernwaarden laten zien wat wij als organisatie belangrijk vinden maar laten ook zien welke basis wij vormen voor een samenwerking. Onze kernwaarden laten zien wat wij belangrijkvinden en wat de basis vormt in hoe we samenwerken. Deze zijn: integriteit, vindingrijkheid, respect, verantwoordelijkheid, uitmuntendheid en teamwerk. Niet alleen beleef je deze waarden in onze organisatie, nog belangrijker is dat wij en jij ons hier goed bij voelen om het beste uit elkaar te kunnen halen! Er wordt gefocust op passende mogelijkheden voor jouw loopbaan binnen ADM - veel medewerkers zijn namelijk doorgegroeid binnen hun oorspronkelijke functie maar ook naar andere afdelingen. Er zijn genoeg mogelijkheden! Ook heeft ADM Europoort B.V. heeft een mooie cao en is er ruimte om mee te denken met de processen. Verder kan je rekenen op:
  • Uitzicht op een vast dienstverband bij een beursgenoteerd internationaal bedrijf, waar veel medewerkers al tientallen jaren werken;
  • De mogelijkheid tot korting op je zorgverzekering via Menzis, sportabonnement en pensioen;
  • Meerdere opties om een bijdrage te leveren aan de maatschappij, bijvoorbeeld vrijwilligerswerk, door middel van ''the ADM Cares Alaya Portal'';
  • Ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling door deelname in ons Performance Excellence programma en projecten, Scholings & Ontwikkelingsbudget en ADM's Linked Learning.
Interesse?

Ben je nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Neem dan zo snel mogelijk contact op met Elma van der Velde via elma.vandervelde.contractor@adm.com en wie weet kom jij binnenkort op gesprek op de locatie van de fabriek in Europoort!

To apply please click on APPLY TO THIS POSITION

Job Post Date: 06/18/25
Here are some other jobs you may be interested in applying for.

25 people are interested in this job.

Signup Newsletter

Get Job Alerts

I agree to receive alerts from AgCareers.com and to the Terms of Service.
Career Type: Operator/General Laborer
Country: International/Other

Grow your career on AgCareers.com

Advanced Search See All Jobs
Red Alert

Register for your free AgCareers.com account to receive exclusive information and features.

Candidate | Employer