Automatizálási koordinátor / Automation and Electrical Supervisor

Job Title: Automatizálási koordinátor / Automation and Electrical Supervisor
Location: Szarvas, Hungary
Company: Corteva
Industry Sector: Agribusiness
Industry Type: Plant & Soil Sciences, Seed & Biotechnology
Career Type: Manufacturing/Production
Job Type: Full Time

Job Description:

Description

Munkakör célja:    Az automatizálási koordinátor munkakör f célja, hogy a vetmagüzemben mköd gépek és berendezések elektromos oldalról megfelelen karban legyenek tartva, az üzemi infrastruktúra folyamatosan mködképes állapotban legyen és hogy a vállalat által kitzött energetikai célokat az üzem tudja teljesíteni.

Szakterülete:    A munkakör magában foglalja a villanyszerelk napi szint munkájának koordinálását és a villanyszerelk folyamatos képzését, energetikai és villamos témákban a kapcsolattartás mind bels mind küls partnerekkel, szolgáltatókkal, az üzem hatósági és bels elvárásai szerinti megfeleltetését energetikai és villamos oldalról, fejlesztési javaslatok kidolgozását és megvalósítását elssorban energetikai és automatizálási témákban.

Irányítási felelsség:        Villanyszerelk

Kapcsolattartás
Küls:    Hatóságok, kivitelez cégek, szolgáltató cégek, alkatrész forgalmazó cégek
Bels:    Mszaki vezet, Mszaki koordinátor, Mszakvezetk, Karbantartók, Munkavédelmi koordinátorok, Mszaki készletgazdálkodók, Mszaki adminisztrátor, Villanyszerelk

HELYSZÍN:    SZARVAS VETMAGÜZEM

#LI-OB1

Felelsségek:

  • Felels a vetmagüzem tulajdonában lév termel gépek és berendezések (fosztó-gépek, szállítószalagok, morzsológépek, hengerrosták, eltisztító-gépek, csávázó-gépek, szeparátorgépek, csomagoló-, palettázó-, és fóliázó-gépek, emelgépek, szántóföldi gépek, elektromos kapcsoló szekrények stb.) elektromos karbantartásainak és eseti elektromos javításainak megszervezéséért és lebonyolításáért. A villanyszerelk napi szint munkájának koordinálásáért, ellenrzéséért és dokumentálásáért.
  • Felels az üzem infrastrukturális rendszereinek üzemeltetésért és állagmegrzéséért, valamint feladata a szolgáltató cégekkel történ kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés.
  • Felels a vállalat energetikai rendszerének üzemeltetéséért és folyamatos fejlesztésért, annak érdekében, hogy a vállalat megfeleljen a hatályos jogszabályi háttérnek és elérje a vállalat által kitzött energetikai célokat. (CO kvóta, klímavédelmi szabályozás, stb)
  • Felels az energetikai auditok elkészítéséért és annak lebonyolításáért üzemen belül.
  • Felels az energetikához és a villamos rendszerekhez tartozó Safety Standardok bevezetéséért és mködtetéséért.
  • Felels az éves energiafelhasználás alapján történ költségtervezésért és a fogyasztási adatok folyamatos nyomon követeséért, valamint az adatok rendszerben történ aktualizálásáért.
  • Felels az üzem érintésvédelmi, szabványossági és villámvédelmi követelményeinek biztosításáért

Qualifications

Követelmények a munkakör betöltésével kapcsolatban:

Képzettség    Villamosmérnök vagy Automatizálási mérnök
Gyakorlat    Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat, ers számítógépes ismeret, gyengeáramú rendszerek ismerete, angol nyelvtudás
Vezeti engedély    B kat.

Angol nyelv beszéd és írás középszinten

To apply please click on APPLY TO THIS POSITION
Job Post Date: 05/08/22